Обговорили заходи щодо попередження жорстокого поводження з дітьми

26 червня при голові райдержадміністрації Ірині Вербіцькій відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

На порядку денному розглянули питання соціально-профілактичної роботи в навчальних закладах району з попередження жорстокого поводження з дітьми; про механізми взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також підвели підсумки з питань надходження повідомлень та звернень щодо вчинення насильства в сім’ї за перше півріччя 2014 року.

По першому питанню заслухали головного спеціаліста управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Мирославу Демедюк, яка проінформувала про результати профілактичної роботи щодо запобігання здійснення злочинів, попередження насильства в сім’ях та жорстокого поводження з дітьми.

В школах соціальними педагогами ведуться роз’яснювальні роботи для батьків та дітей для вирішення складної життєвої ситуації. 8 травня 2014 року відбувся районний семінар соціальних педагогів, щодо роботи педагогів з попередження жорстокого поводження з дітьми.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Вайнагій зазначила, що одним із завдань центру є координація зусиль всіх суб’єктів соціальної роботи для успішного запобігання насильства в сім’ї, надання допомоги в подоланні кризових явищ у відповідних сім’ях та попередження їх повторного виникнення.

Начальник СДІМ Рахівського РВ УМВС України в Закарпатській області Іван Андріюк, проінформував присутніх про стан соціально-профілактичної роботи із неблагополучними сім’ями, щодо посиленого контролю та профілактику з боку осіб, які перебувають на профілактичному обліку.

Остання зміна сторінки: 01-07-2014 16:17