Відкрили новий дошкільний навчальний заклад

27 червня у селищі Великий Бичків відбулося урочисте відкриття дитячого дошкільного закладу № 5 «Зірочка», збудованого у рамках міжнародної Програми транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 рр. Назва проекту «Діти – наше майбутнє: нова хвиля у дошкільній освіті Карпатського регіону».

IMG_2641У заході взяли участь представники районної влади, а саме: голова РДА Ірина Вербіцька та в. п. голови районної ради Михайло Фірка, а також партнери Проекту, виконавці, представники дошкільних навчальних закладів, громадських організацій з України та Румунії, а також великобичківська громада.

У 2006 році селищною радою було розроблено проектно-кошторисну документацію, однак тоді у держави не знайшлося коштів на будівництво доволі вартісного об’єкта. Тоді проект будівництва, попередньо доопрацювавши, подали на конкурс, участь в якому принесла селищній раді Грант на зведення закладу європейського зразка.

Остання зміна сторінки: 29-06-2014 10:04