Відбулись урочистості з нагоди відзначення 18-ої річниці Конституції України

27 червня відбулись урочистості з нагоди відзначення 18-ої річниці Конституції України та 69-ї річниці входження Закарпаття до складу України. В урочистостях прийняли голова районної державної адміністрації Ірина Вербіцька та в. п. голови районної ради Михайло Фірка, а також, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату райради, районних відділів та установ.

IMG_2588- Районна державна адміністрація і я особисто налаштовані на тісну і конструктивну співпрацю з депутатами районної ради та сільськими, селищними, міським головами. Тільки разом ми зможемо зміцнити і поліпшити позиції Рахівського району у соціально-економічному та культурному розвитку, - звернулася до присутніх Ірина Вербіцька.

З нагоди цього свята Ірина Вербіцька та Михайло Фірка вручили Почесні грамоти облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради Наталії Могош, Василю Муханюку, Наталії Сас, Олені Зварич, Ганні Буришиній, Івану Штефурі і Михайлу Волощуку.

Після завершення урочистої частини відбувся вечір, присвячений українському державотворенню, за участі самодіяльного творчого колективу ,,Лісоруб”.

Остання зміна сторінки: 28-06-2014 10:39