Валерій Лунченко: гроші на підтримку Закарпатського батальйону територіальної оборони мають бути розподілені максимально ефективно

dsc_8690Для цього у середу, 2 липня, була створені робоча група з відповідною наглядовою радою за розподілом грошей, які надходять для підтримки Закарпатського батальйону територіальної оборони.
Для матеріально-технічної підтримки батальйону, місцевими органами виконавчої влади і місцевого самоврядування проводиться інформаційна кампанія. Кожен охочий може допомогти особовому складу, гроші надходять щоденно.
Аби усі кошти були ефективно використані на потреби військових, було вирішено створити робочу групу, до якої увійшли 29 осіб: представники усіх районів області, громадських організацій, ЗМІ.
dsc_8729Сьогодні на часі проведення ремонту у казармах, де незабаром буде місце дислокування батальйону територіальної оборони (м. Мукачево), тому було вирішено, що частина грошей піде на приведення приміщень у належний стан.
- Спонсорські кошти, добровільні внески продовжують збирати сільські селищні ради. Ті, суми, які вже були зібрані – а це від 30 до 300 тисяч гривень мають бути прозоро та ефективно використані на потреби батальйону територіальної оборони. Наші хлопці мають бути забезпечені усім необхідним, - наголосив Валерій Лунченко.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 02-07-2014 17:13