Голова РДА побувала на полігоні

2 липня, за участі голови Закарпатської ОДА Валерія Лунченка відбулася передача матеріальної допомоги, спорядження, медикаментів Закарпатському батальйону територіальної оборони. Також на полігоні відбулася виїзна нарада з головами райдержадміністрацій щодо вирішення проблемних питань матеріально-технічного забезпечення батальйону, в якій взяла участь голова Рахівської РДА Ірина Вербіцька.

- Рахівчани закупили бронежилети і необхідні солдатам тероборони речі. Рахівська райдержадміністрація теж не тримається осторонь, і по мірі можливості допомагає мобілізованим хлопцям з Рахівського району, - сказала Ірина Вербіцька.

Відвідавши полігон, де останні дні проходить бойове злагодження новосформованого батальйону територіальної оборони Закарпатської області, очільниця Рахівського району привезла солдатам продукти харчування та речі першої необхідності.

Долучилися до цієї акції й органи місцевого самоврядування Рахівщини, окрім смт. Ясіня, сіл Білин та  Видричка.

Також, солдати мали можливість висловити прохання голові РДА. Так, мешканець с. Білин попрохав допомогти його батькам у виділенні пільгових медикаментів, а рахів'янин - влаштувати дитину до дитсадка. Дані звернення були вірішені позитивно.

Зараз військовослужбовці перевіряють згуртованість колективу, бойові навички та вміння. Проводять тренувальні стрільби зі штатної зброї, відпрацьовують безпосередньо тактичні навчання.

Остання зміна сторінки: 04-07-2014 15:26