Шановні працівники природно-заповідної справи!

65Щиро вітаю кожного, хто докладає зусиль до охорони та створення природно-заповідних територій в Україні.

Це свято передусім тих всіх, чиє життя присвячене збереженню заповідних територій. В Рахівському районі – Карпатського Біосферного Заповідника. Це науковці, громадські організації, місцеві жителі. Заповідна справа - мабуть найкраще що ми можемо зробити для природи.

Ваша наполегливість та відданість справі заслуговує поваги та вдячності, тож нехай щоденне спілкування з природою та турбота про неї дарують натхнення у праці та приносять впевненість у кращому дні!

Тому моє вітання адресоване всім щирим борцям за дику природу, людям, для кого заповідна справа є Справою життя!

Наснаги, витримки, натхнення і переможних боїв з ворогами заповідних територій!

З повагою,

Голова Рахівської районної державної адміністрації          Ірина Вербіцька

В. п. голови Рахівської районної ради                                   Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 07-07-2014 10:11