Всі призначення на територіях населених пунктів проходять погодження

Джерело, що оприлюднило критику:

Інтернет-видання «Рахів-ін»

06 липня 2014 р.

Екс-очільника освіти Рахівщини, люстрованого громадськістю, Вербіцька просуває на директора школи

Короткий зміст публікації:

Мова йде про члена Партії регіонів та чиновника доби режиму Януковича Михайла Клементєва.

Цікаво, що громада села Біла Церква повстала проти такого можливого призначення через ряд причин і погрожує перекрити дорогу Мукачево - Рогатин.

Вчора на сайті інтернет-видання ,,Рахів-ін” з’явилася публікація про те, що нібито голова Рахівської райдержадміністрації Ірина Вербіцька просуває на посаду директора Білоцерківської школи Михайла Клементєва, в минулому начальника управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Повідомляємо, що всі призначення на територіях населених пунктів району проходять погодження з органами, які представляють громади населених пунктів, якими згідно законодавства є сільські, селищні та міські ради.

Призначення директором школи Михайла Клементєва попередньо обговорювалося з Білоцерківським сільським головою Юрієм Беріндє, якого вибрала громада села, і який безпосередньо представляє її інтереси.

Остання зміна сторінки: 07-07-2014 14:49