Голова держадміністрації привітала працівників заповідника з професійним святом

Сьогодні, 7 липня, голова держадміністрації Ірина Вербіцька взяла участь в урочистій частині позачергової профспілкової конференції Карпатського біосферного заповідника.

Изображение 006-22Спільно із в.п. голови районної ради Михайлом Фіркою вони привітали присутніх із Днем працівника природно-заповідного фонду України та нагородили урочистими грамотами і подарунками. Так, зокрема, за особливі досягнення у збереженні природно-заповідного фонду відзнак обласної державної адміністрації разом з іменними подарунками удостоїлись начальник Мараморошського науково-дослідного відділення Карпатського біосферного заповідника Віталій Морочило та начальник Кевелівського науково-дослідного відділення КБЗ Василь Вербіцький.

Також частина природоохоронців отримали відзнаки департаменту екології та природних ресурсів ОДА та спільні грамоти Рахівської райдержадміністрації і районної ради.

"Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів та бережне ставлення до них – невід’ємна умова сталого економічного та соціального розвитку Рахівщини, -зазначила Ірина Вербіцька. - І саме завдяки вашій напруженій праці, Карпатський біосферний заповідник став міжнародно визнаним науковим та екологічним центром".

Остання зміна сторінки: 07-07-2014 17:53