Виконують заходи боротьби з карантинними бур’янами

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.06.2014 року № 100 утворено районну комісію з координації виконання заходів боротьби з карантинними бур’янами, у тому числі амброзією полинолистою і борщівником ,,Сосновського”, а також затверджено заходи щодо локалізації та ліквідації карантинного бур’яну амброзії полинолистої та багаторічної рослини борщівника ,,Сосновського” на території району.

На виконання вищевказаного розпорядження 4 липня у залі нарад райдержадміністрації провели засідання комісії.

Основна увага була звернена на здійсненні заходів щодо ліквідації шкідливих бур’янів на територіях підпорядкованих підприємствам та організаціям району, а саме: уздовж берегів річок, узбіччях доріг та лісових площ.

При проведенні ліквідації борщівника ,,Сосновського”, особливу увагу необхідно звернути на дотриманні заходів безпеки, так як ця рослина є небезпечною.

Остання зміна сторінки: 07-07-2014 12:24