Валерій Лунченко провів прийом громадян

dsc_9063У вівторок, 8 липня, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Валерій Лунченко поспілкувався з закарпатцями під час особистого прийому громадян.
Здебільшого звернення стосувалися сприяння у виділенні матеріальної допомоги, вирішень земельних суперечок, кадрової політики у окремих районах.
Зокрема, пан Михайло з Рахівського району потребує лікування зору, та найбільшим бажанням чоловіка є видання збірки віршів. Керівник краю дав доручення розглянути можливість фінансування видання книги, також закарпатець отримає допомогу на лікування.
Освітяни з Перечина поскаржилися на кадрову політику у Перечинському районному відділі освіти. Валерій Лунченко дав завдання голові Перечинської РДА особисто зустрітися з працівниками освіти та допомогти владнати конфлікти.
Також під час прийому громадян озвучувалися проблеми із наданням земельної ділянки під ведення сільського господарства, про незаконне, на думку заявниці, закриття аптеки, про поновлення на попереднє місце роботи, про надання грошової допомоги на лікування тощо.
Всього близько двадцяти закарпатців прийшли на прийом до голови Закарпатської обласної адміністрації.

Прес-центр ОДА

Остання зміна сторінки: 09-07-2014 12:23