Скасовано плату за внесення відомостей до Державного земельного кадастру

254З прийняттям Закону України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний земельний кадастр" скасування плати за внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них» від 5 червня 2014 року №1325-VII внесено зміни до ряду статей Закону України "Про Державний земельний кадастр".

Зокрема з 3 липня 2014 р. скасовано плату за:

- державну реєстрацію земельної ділянки;

- внесення змін до відомостей Поземельної книги щодо цільового призначення земельної ділянки, складу угідь, нормативної грошової оцінки, а також до відомостей про межі земельної ділянки (у разі їх встановлення (відновлення) за фактичним використанням земельної ділянки);

- державної реєстрації обмежень у використанні земель;

- внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту.

Фінансове забезпечення ведення та функціонування Державного земельного кадастру здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.

Надання відомостей з Державного земельного кадастру за зверненням Верховної Ради Автономної Республіки Крим, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюється безоплатно.

Прийняті зміни до Закону України «Про Державний земельний кадастр» сприятимуть зменшенню фінансового навантаження на фізичних та юридичних осіб, оскільки адміністративні послуги щодо внесення відомостей до Державного земельного кадастру та змін до них будуть здійснюватися на безоплатній основі.

Остання зміна сторінки: 08-07-2014 11:17