Призначили керівника апарату райдержадміністрації

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.07.14 № 76/04-р на посаду керівника апарату райдержадміністрації призначено Валентину Павлівну Тернущак.

Довідково: Тернущак Валентина Павлівна перебувала у кадровому резерві на посаду керівника апарату державної адміністрації, 1961 року народження, громадянка України, освіта вища, у 1987 році закінчила Ужгородський державний університет за спеціальністю „Історія”, здобула кваліфікацію історика; викладача історії та суспільствознавства.

Свою трудову діяльність розпочала у 1987 році учителем початкових класів Малобичківської восьмирічної школи № 1, потім Великобичківської середньої школи. З 1990 по 1997 рік Валентина Павлівна працювала методистом Рахівського райвідділу освіти. А з квітня 1997 року – на державній службі: спочатку на посаді провідного спеціаліста відділу освіти, потім начальника служби у справах неповнолітніх та начальника служби у справах дітей Рахівської райдержадміністрації.

Остання зміна сторінки: 10-07-2014 16:16