Розпочато підготовку до опалювального сезону

9 липня, при голові райдержадміністрації Ірині Вербіцькій відбулася нарада про підготовку підприємств, установ та організацій бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 24.04.2014 року № 95 ,,Про підготовку господарського комплексу та установ бюджетної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років”, прийнято доручення голови районної державної адміністрації від 27.05.2014 № 03-09/9, щодо своєчасної підготовки господарського комплексу району, підприємств та установ бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.

За інформацією завідувач сектору інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Михайла Штефури, на даний час проводяться роботи з підготовки котельні до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Станом на 9 липня здійснено заготівлю 3000 метрів кубічних тирси та щепи, що становить 38 % від необхідного нормативного запасу палива на опалювальний період. Відповідно до заходів розроблених ТОВ ,,Біотес” та затверджених Рахівською міською радою, на котельні проводяться підготовчі роботи, що мають забезпечити надійну та безаварійну роботу.

Проблемним залишається питання з підготовки до роботи котельні центральної районної лікарні.

Головою райдержадміністрації дано доручення в найкоротший термін вирішити питання підготовки до роботи вищезазначеної котельні.

Остання зміна сторінки: 10-07-2014 17:26