Спрощено процедуру припинення підприємницької діяльності фізичних осіб–підприємців

5136_27081_136842327713 травня 2014 року Верховною Радою України прийнято Закон України № 1258-VII«Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом», який набрав чинності 08.07.2014 р.

Даним Законом внесено зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» в частині скасування двоетапної процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням та за судовим рішенням, що не пов’язане з банкрутством фізичної особи – підприємця, а також запроваджено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності таких осіб за заявницьким принципом не пізніше наступного робочого дня з дати надходження реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем або судового рішення щодо припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця, що не пов’язано з її банкрутством.

У зв’язку з цим, звертаємо вашу увагу на те, що всі фізичні особи – підприємці, які подали заяву про припинення підприємницької діяльності, але не подали реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем за її рішенням або за судовим рішенням, повинні звернутись до державного реєстратора для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності за її рішенням або за судовим рішенням.

Для виконання дій, необхідних для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем за її рішенням або за судовим рішенням до державного реєстратора подається заповнена реєстраційна картка на проведення державної припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов’язано з банкрутством (форма № 12). На підставі поданої реєстраційної картки (форма № 12) державний реєстратор проводить державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням або за судовим рішенням та видає цій фізичній особі повідомлення про внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про припинення підприємницької діяльності.

У зв’язку з цим, просимо терміново до 01.08.2014 року фізичних осіб – підприємців, які перебувають у стані припинення підприємницької діяльності, звернутись до Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, легалізації об’єднань громадян реєстраційної служби Рахівського районного управління юстиції для проведення дій пов’язаних з припинення їх підприємницької діяльності (м. Рахів, вул. Миру, 1, каб.56, 4-поверх, телефон для довідок - 2 52 79).

Відділ державної реєстрації юридичних осіб та

фізичних осіб-підприємців, легалізації об’єднань

громадян реєстраційної служби Рахівського