В держадміністрації відбувся черговий прийом громадян

У вівторок, 15 липня, відбувся черговий прийом громадян головою Рахівської райдержадміністрації.

Основними питаннями, які турбували мешканців Рахівщини у їх усних зверненнях були вирішення земельних спорів, берегоукріплення поблизу потічків у населених пунктах, порядок призначення і виплати соціальних допомог, функціонування громадського транспорту тощо.

Так, зокрема, жителька с. Лазещина звернулась із проханням посприяти в укріпленні берегу, який через підмивання загрожує її дворогосподарству.

Жителька с. Чорна Тиса попрохала вирішити питання із курсуванням рейсового автобуса, який попри затверджений маршрут іноді не доїжджає до відведених зупинок. Про відновлення пільгового перевезення по даному маршруту управління соціального захисту населення РДА інформувало у минулому випуску районної газети "Зоря Рахівщини".

Найбільш проблемними виявились питання земельних спорів, адже безпосередньо ділянки, через які рахів'яни не можуть дійти згоди, знаходяться у межах населених пунктів. У такому випадку при неспроможності вирішення спорів органами місцевого самоврядування, остаточну крапку в цих випадках може поставити тільки суд.

Всі заявники отримали роз'яснення на порушені питання. Ірина Вербіцька запевнила, що залишає їх на своєму контролі та доручила керівникам відповідних структурних підрозділів надати вичерпну інформацію стосовно порядку їх вирішення.

Остання зміна сторінки: 16-07-2014 10:20