Голова РДА відвідала село Біла Церква та поспілкувалась із його жителями

У вівторок, 22 липня, відбувся виїзний прийом громадян головою районної держадміністрації Іриною Вербіцькою. Поспілкуватись із керівником району до сільської ради прийшли шестеро місцевих мешканців.

Найбільш поширеним тут питанням виявилась робота місцевої електромережі. Мешканці поскаржились, що напруга у окремих частинах села не відповідає нормативам, а через це страждає їх побутова техніка, яку вони ремонтують власним коштом.

Питання заміни електричних стовпів та електропроводів на порядку денному не вперше. Саме у Білій Церкві Рахівським та Тячівським РЕМ, які обслуговують цей населений пункт, вже було проведено заміну частини складових електромережі, тож кілька вулиць зітхнули з полегшенням. Проте залишились ділянки, які теж потребують модернізації.

Інший мешканець поскаржився на стан дороги біля його дворогосподарства. Сільський голова Юрій Беріндє, який брав участь у прийомі громадян, розповів про план щодо ремонту місцевих комунальних шляхів та запевнив, що при налагодженні суспільної та економічної ситуації ремонтні роботи продовжаться.

Ще один білоцерківець потрапив у скрутну ситуацію з підключенням його будинку до електромережі. Сплативши нараховані йому штрафні платежі компанії-електропостачальнику він, однак не отримав можливості підключитись через нюанси із оформленням документів на житло.

Піднімались на зустрічі з громадянами і питання роботи місцевої школи, перевезень школярів, роботи сільської амбулаторії. Голова РДА пообіцяла в межах компетенції допомогти заявникам та доручила відповідальним працівникам детально вивчити кожну порушену проблему.

Також у рамках робочої поїздки очільниця району у супроводі сільського голови відвідала відремонтований дитячий садок у Білій Церкві. Юрій Беріндє розповів про те, як сільська громада опікується закладом та які плани щодо його роботи вже намічені на майбутнє.

Остання зміна сторінки: 24-07-2014 09:38