Інформація для громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції

image001Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року № 588-р «Питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції», створено Міжвідомчий координаційний штаб з питань, пов‘язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

В кожній області на базі територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій створені регіональні штаби. Для організації допомоги в переміщенні з районів проведення АТО, поселенні та соціальному забезпеченню громадяни можуть звернутися до регіональних штабів.

Також громадяни можуть телефонувати на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 0 800 507 309.

Рахівським районним управлінням юстиції забезпечується надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово  окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, стосовно їх прав  та обов'язків, безпечного переміщення, шляхів розв'язання  соціально-побутових проблем.

Слід відмітити, що відповідно до Правил державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, за заявами громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України, державну реєстрацію актів цивільного стану, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання здійснюють відділи державної реєстрації актів цивільного стану за місцем їх фактичного проживання, перебування.

Рахівське районне управління юстиції

Остання зміна сторінки: 24-07-2014 15:03