На Рахівщині платники обирають Інтернет - звітування

defaultВ Рахівському районіі перевагами електронного звітування користуються 85% єдинщиків – юридичних осіб та 100% платників податку на додану вартість. Кількість платників податку на прибуток, що звітують через мережу Інтернет, дещо нижча і складає 76%.

«Кількість бажаючих подавати звітні документи до органів Міндоходів засобами телекомунікаційного зв’язку проти аналогічного періоду зросла на декілька позицій. Це свідчить про наміри бізнес-спільноти дедалі активніше використовувати сучасні інформаційні технології. Представники бізнесу переконуються, що  електронна звітність – це найбільш  зручний та комфортний спосіб спілкування з фахівцями Міндоходів. Цьому процесу максимально сприяє безоплатна видача ключів електронного цифрового підпису. Окрім того, ключ електронного цифрового підпису дозволяє його власнику успішно користуватися таким ефективним сервісом, як «Електронний кабінет платника податків», - зазначив начальник ДПІ у Рахівському районі Владислав Кич

Нагадаємо, що для користування цією послугою необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно. Завантажити актуальні форми реєстраційних документів можна за адресою http://acskidd.gov.ua/news, у підрозділі «Форми документів»

Отримати ключі електронно-цифрового підпису рахівчани можуть у найближчому акредитованому Центрі сертифікації ключів у м. Тячеві з понеділка по четвер з 9.00 до 20.00 та у п’ятницю з 9.00 до 18.45.

ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 25-07-2014 09:27