Рахівські платники ЄСВ збільшують сплату

012_48779Надходження єдиного соціального внеску з початку поточного року складають понад 100 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження із ЄСВ збільшилися на 4,2% тобто майже на 4 млн. грн. Про це повідомляє заступник начальника ДПІ у Рахівському районі Тетяна Папарига.

Також спостерігається зростання кількості осіб, які виявляють бажання брати участь у добровільній сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, з початку року укладено 52 договори про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Повнота та своєчасність сплати ЄСВ у складній соціально-економічній ситуації сьогодення – одне із ключових завдань. Адже – це основа своєчасних виплат пенсій та соціального захисту наших громадян.

Нагадаємо, Концепція реформування податкової системи, що активно обговорюється з громадськістю та експертами, передбачає зміни і стосовно єдиного соціального внеску, спрямовані на зниження ставок ЄСВ та виведення зарплати з «тіні».

За матеріалами ДПІ У Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 13-11-2014 18:12