Голова РДА ознайомився із роботою реабілітаційного центру

13 листопада т.в.о. голови РДА Віктор Медвідь та заступник голови РДА Віктор Турок оглянули приміщення Рахівських територіального центру та реабілітаційного центру для інвалідів та дітей-інвалідів.

Під час обстеження приміщень закладів обговорювали шляхи вирішення проблемних питань з матеріально-технічного забезпечення та проведення капітального ремонту.

Директор територіального центру соціального обслуговування Юстина Дудчук, проінформувала очільника району про проблемні питання закладу, а саме про необхідність проведення ремонтних робіт в харчоблоці. Наразі, вже закуплено будівельні матеріали, найближчим часом буде проведено косметичний ремонт.

Під час ознайомлення з роботою реабілітаційного центру керівником району були зроблені деякі зауваження та надані пропозиції щодо організації роботи та проведення ремонтних робіт. На сесії районної ради, яка відбулася наприкінці жовтня, виділили кошти на потреби реабілітаційного центру.

- Якнайшвидше потрібно здійснити всі необхідні заходи для нормального функціонування Центру реабілітації, який надаватиме фахову медичну допомогу, оскільки у районі є багато діток, яким необхідна реабілітація після лікування, - зауважив Віктор Медвідь.

Остання зміна сторінки: 14-11-2014 13:39