Шановні працівники та ветерани сільського господарства!

buket_markizaСердечно вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства!

Відомо, як нелегко працювати на землі. Але навіть попри те, що Рахівщина – район малоземельний та високогірний, завдяки Вашій наполегливій праці та вмілому господарюванню з приємністю можемо відзначити досягнення в сільському господарстві.

Без тваринництва не може бути повноцінного сільського господарства. Ви самовіддано прагнете до того, щоб поставити на належний рівень цю галузь, вдихнути в неї життя.

Тому сьогодні щиро бажаємо всім Вам успіхів у праці, оптимізму у всіх ваших справах і починаннях, міцного здоров’я і людського щастя вам та вашим родинам.

З повагою,

т. в. о. голови Рахівської районної державної адміністрації          Віктор Медвідь

в. п. голови Рахівської районної ради                                               Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 14-11-2014 18:24