Відбулася нарада про освоєння лісосічного фонду

14 листопада при т.в.о. голови райдержадміністрації Віктору Медвідю відбулася нарада про освоєння лісосічного фонду ДП ,,Рахівське ЛДГ”. В нараді взяли участь керівники підприємств деревообробної галузі.

Дана нарада проводилася з метою вивчення співпраці лісгоспу з суб’єктами господарської діяльності, які займаються лісозаготівлею.

Директор ДП ,,Рахівське ЛДГ” Володимир Приступа, проінформував присутніх про те, що станом на 1 листопада 2014 року по лісгоспу заготовлено 108 тисяч метрів кубічних деревини, в тому числі ТОВ ,,ЕВК” – 7651, ПП ,,Заграй” – 7768, ПП ,,Шемота” – 2315, ПП ,,Олеся Д” – 1121, ПП ,,Влад” – 4300, ДП ,,Рахівське ЛДГ” – 52000.

- Керівництво райдержадміністрації буде докладати максимум зусиль для організації роботи між лісгоспами та суб’єктами господарської діяльності. Держлісгоспам необхідно співпрацювати з суб’єктами господарської діяльності, які зареєстровані в районі та вкладають кошти у розвиток інфраструктури, створюють нові робочі місця і займаються переробкою деревини. Розвиток деревообробної галузі – це покращення добробуту людей. В цьому напрямку необхідно працювати надалі і при виникненні непорозумінь, терміново їх вирішувати з врахуванням інтересів обох сторін, - зазначив керівник району Віктор Медвідь.

Остання зміна сторінки: 14-11-2014 17:41