До відома суб’єктів господарської діяльності!

best_product_2013_1У рамках щорічного конкурсу-виставки з визначення кращого вітчизняного товару року, що проводиться відповідно до Розпорядження Президента України від 25 грудня 2003 року № 414 «Про Всеукраїнський конкурс-виставку «Кращий вітчизняний товар року», 19 грудня 2014 року в Національному комплексі «Експоцентр України» за участю Всеукраїнського молодіжного об’єднання підтримки вітчизняного виробника «Альтернатива» відбудуться урочисті заходи.

Конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар року» є загальнодержавним виставковим заходом, у рамках якого можуть презентуватися всі області України, а виробники з різних територіальних одиниць мають змогу продемонструвати свої найкращі товари, що випускалися останніми роками, та отримати нагороду за кращий вітчизняний товар.

Переможці та учасники отримають дипломи і медалі під час урочистої церемонії.

Заявки стосовно участі приймаються до 5 грудня 2014 року за електронною адресою: ekon-rachiv@ukr.net та за телефоном 2-56-44 (контактна особа –Долженко Галина).

Остання зміна сторінки: 19-11-2014 17:18