Шановні мешканці Рахівщини!

300x197Президент України Петро Порошенко 13 листопада підписав Указ про щорічне відзначення 21 листопада Дня гідності і свободи.

Це свято присвячене двом революціям – Помаранчевій, 2004-го року, і Революції Гідності, яка змінила країну в листопаді минулого року.

Революція Гідності відбулася не лише в політичному житті країни. Передовсім вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Для всіх нас Україна – територія гідності і свободи. Свобода як політична і суспільна реальність об’єднує громадян України незалежно від поглядів і переконань. Той факт, що в країні панує справжня воля для думки, позиції, вибору та ініціативи, є незаперечним. Найважливіше, що суспільство здобуло право на зміни, яке маємо сприймати не як дарунок, а як обов’язок діяти, змагатись і працювати для гідного життя.

Тож в цей день, хочемо сердечно побажати Всім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє України!

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

в.п. голови Рахівської районної ради                                    Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 21-11-2014 13:28