Подаруй дитині радість читання!

515660_akciyaЗ 1 жовтня по 20 грудня 2014 року УДППЗ Укрпошта організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати ,,Подаруй дитині радість читання!”

Акція, що відбувається в рамках передплатної кампанії на 2015 рік, має на меті привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети і журнали.

Взяти участь у доброчинній передплаті ви зможете, завітавши в найближче поштове відділення. Вам нададуть інформацію про дитячі соціальні заклади та запропонують перелік видань для дітей різних вікових груп. Ви зможете на власний розсуд передплатити на 2015 рік (6 або 12 місяців) будь-яку кількість видань для одного чи кількох закладів.

Детальна інформація про акцію – на порталі УДППЗ ,,Укрпошта” (www.ukrposhta.com) в розділі ,,Акція та конкурси”.

За повідомленням УДППЗ Укрпошта

Остання зміна сторінки: 21-11-2014 17:12