В Ужгороді вшанували пам’ять жертв голодоморів

141122_gol_uzhg_3i3g1205У суботу, 22 листопада, на площі Театральній в Ужгороді голова обласної ради Володимир Чубірко, заступник голови облдержадміністрації Михайло Рівіс, керівники правоохоронних структур, представники громадських та політичних організацій, численні ужгородці взяли участь у церемонії вшанування жертв голодоморів. Як символ знищених життів - в руках лампади. Звучить «Панахида за померлими з голоду».
Після загальнонаціональної хвилини мовчання вони поклали запалені лампади до символічного знаку жертв українського народу від голоду. Розпочалася акція «Запали свічку».
Була відправлена поминальна панахида.
Цього дня заходи з вшанування пам’яті жертв голодоморів відбулися у всіх містах краю. У багатьох оселях на підвіконнях небайдужі краяни запалили свічки. Зранку у церквах та храмах області пройшли служби за жертвами голодоморів.

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА