У Рахові відбулися меморіальні заходи присвячені річниці пам’яті жертв голодоморів

В суботу, 22 листопада у місті Рахів, на площі перед районним Будинком культури відбулися традиційні меморіальні заходи присвячені черговій річниці пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років.

На мітинг-реквієм зібралося близько 150 осіб, представники органів державної влади, установ, організацій, служб, значна кількість молоді. Участь у заходів також прийняли перші керівники району – т.в.о. голови РДА Віктор Медвідь та в.п. голови райради Михайло Фірка.

Захід розпочався хвилиною мовчання. Про страшні роки голоду розповіла вчитель Рахівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Світлана Слюсарчук. Учасники мітингу виклали лампадками хрест, щоб пом’янути всіх тих, хто загинув від голоду. Священики провели панахиду по загиблим і прочитали невелику проповідь.

Остання зміна сторінки: 23-11-2014 12:55