Керівництво району обговорило із головами населених пунктів нагальні питання землі, освіти та оборони

25 листопада у Рахівській РДА пройшла нарада керівництва району із сільськими, селищними та міським головами. Порушені питання стосувались різних аспектів життя району – від реформування мережі дошкільних закладів до організації загонів територіальної оборони.

Участь у нараді під керівництвом т.в.о. голови райдержадміністрації Віктора Медвідя взяв і в.п. голови районної ради Михайло Фірка.

- Надалі всі подібні обговорення будуть проводитись спільно органами самоврядування і виконавчої влади, - зазначив Віктор Медвідь. – Саме так можна краще почути одне одного та досягти результату.

Значна частина зустрічі була присвячена земельним питанням та нюансам реєстрації речових прав на нерухоме майно. Так, зокрема, начальник районного управління Держземагентства Юрій Дзядів розповів про приведення договорів оренди землі у відповідність до вимог статті 288 Податкового Кодексу України.

Про стан державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень розповів начальник Реєстраційної служби Андрій Делятинчук.

Щодо перспективи розширення мережі дошкільних навчальних закладів району доповіла начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Оксана Севч. Спільно із сільськими головами було розглянуто різні варіанти забезпечення необхідними приміщеннями потенційних додаткових груп для дошкільнят.

Остання зміна сторінки: 26-11-2014 13:18