Очільник району провів особистий прийом в Лугах та Богдані

25 листопада очільник району Віктор Медвідь здійснив виїзний прийом громадян в селах Луги та Богдан. На прийомі до Віктора Васильовича звернулося 20 громадян, якими було висловлено ряд питань.

Розпочали прийом зі звернення голови Лугівської сільської ради Миколи Бочкора, який попросив посприяти у фінансуванні будівництва містків на території села. Наразі, закінчено будівництво одного з таких містків.

Також сільський голова розповів про проблему з відновленням права власності на будівлю, яка де-юре знаходиться у власності громади. Ще у 2000 році приміщення передали на баланс сільської ради. В будівлю планують перенести Лугівську ЗОШ для того, щоб розширити садочок, що в свою чергу дасть можливість відкрити додаткові групи.

Богданці звернулися до т.в.о. голови РДА по питаннях присвоєння Почесного звання ,,Мати-героїня”, відновлення водопостачання, працевлаштування та інші.

Ще одне актуальне та болісне питання, яке висловили мешканки села – робота дошкільного навчального закладу. Заявники нарікали на невиконанні своїх функціональних обов’язків завідувачем дитсадка.

Всі питання, які висловили громадяни та керівники сіл знаходяться на особистому контролі очільника району.

Остання зміна сторінки: 26-11-2014 17:40