На Рахівщині вдалося суттєво зменшити заборгованість до бюджетів усіх рівнів

77474465Днями за ініціативи керівництва Державної податкової інспекції у Рахівському районі проведено спільну зустріч за участю представників державної виконавчої служби та Пенсійного фонду України в Рахівському районі з питань взаємодії  та вирішення проблемних питань щодо стягнення заборгованостей та проведено заслуховування   підприємців  та керівників підприємств які мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску,  податків та зборів та інших зобов’язань до бюджетів усіх рівнів.

Зустріч відбулася в приміщенні  податкової інспекції. В ній взяли участь начальник управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі Кугарь Н.В. начальник відідлу ДВС Рахівського РУЮ Тулайдан Д.Д , перший заступник Державної податкової інспекції у Рахівському районі Шишвак Д.Д.,  завідувач сектору погашення податкового боргу ДПІ у Рахівському районі,   Мамчин Н. І. та інші спеціалісти цих установ.

Як повідомила завідувач сектору погашення податкового боргу ДПІ у Рахівському районі Наталія Мамчин, в результаті спільно налагодженої роботи щодо вжиття заходів, спрямованих на погашення податкового боргу до Зведеного бюджету з боргу  надійшло понад 2,5  млн.грн.

«Щоб забезпечити повернення заборгованих державі коштів, проводяться усі передбачені чинним законодавством практичні і профілактичні заходи. Слід зазначити, що при встановленні загрози виникнення, накопичення або непогашення податкового боргу, органам Міндоходів надано можливість розстрочувати та, в особливих випадках, відстрочувати кредитоспроможним платникам податків грошові зобов'язання та податковий борг».

Комісією заслухано   керівників   підприємств  які на даний час є найбільшими боржниками в районі. В ході зустрічі складено графік погашення заборгованості, а підприємці пообіцяли повністю погасити заборгованість

За результатами обговорення представники  пенсійного фонду,   податкової та виконавчої служб району погодилися спланувати спільні дії так аби всі зусилля були спрямовані на досягнення головної мети – погашення податкового боргу та наповнення Державної скарбниці.

Наразі,  як наголошує перший заступник начальника ДПІ у Рахівському  районі ГУ Міністерства доходів і зборів у Закарпатській області  Дмитро Шишвак, фахівці податкової інспекції докладають максимум зусиль щодо створення комфортних умов роботи бізнесу регіону задля наповнення бюджетної казни та збереження позитивної динаміки скорочення податкового боргу в районі.

За матеріалами ДПІ У Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 04-12-2014 14:15