Шановні волонтери, представники благодійних організацій та просто небайдужі жителі Рахівщини!

buket-jeltye-i-sinie-rozyЩиросердно вітаємо Вас із святом людяності, добра та милосердя – Днем волонтера. Адже волонтерство – це не професія, а скоріше поклик душі, стиль життя.

Одного дня, щоб вшанувати самовіддану та безкорисливу працю, яку Ви вкладаєте у суспільну справу буде замало. Вже рік практично вся країна живе Вашою допомогою. Своїми життями і здоров’ям завдячують Вам бійці, які захищають честь і гідність нашої держави.

Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки від імені кожного мешканця Рахівщини, кожного військовослужбовця за Вашу щоденну та важку працю задля миру в Україні, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Бажаємо Вам успіхів у всіх Ваших починаннях, будьте щасливі і наповнюйте щастям життя інших людей.

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації      Віктор Медвідь

в.п. голови Рахівської районної ради                                   Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 04-12-2014 15:10