Протягом 11-ти місяців поточного року рахів’яни сплатили понад 10 мільйонів гривень ,,природоохоронних” зборів

preview1Сума збору за спеціальне використання лісових ресурсів становить – 7 млн. 346 тис., спеціальне водокористування  з січня по листопад цього року склав майже 59 тисячі гривень,  частка платежів за користування надрами становить більше 257 тис. гривень. Також надійшло майже 3 мільйонів гривень плати за землю, більшу частину якої заплатили юридичні особи. Ці показники, за словами перевищують очікувані надходження. Зокрема по лісовому доходу впродовж січня-листопада 2014 року безпосередньо скарбниці місцевих громад отримали  на 3,1 млн. грн. більше у порівнянні з минулим роком, а державний бюджет по цьому платежу –на 1,1 млн. грн. перевищив минулорічний показник.

Окрім цього, за січень-листопад 2014 року платники Рахівщини перерахували понад 84 тис грн. грн. екологічного податку який  сплачують підприємства, що створюють шкідливі викиди у навколишнє середовище.

Нагадаємо  що ці види платежів, направлені на відновлення природних ресурсів, раціональне використання, належне збереження і відтворення.  Незаперечним є також те, що якість виконання робіт по проведенню лісогосподарських заходів та утримання лісів у належному санітарному стані залежить від суми сплаченого лісового податку.

За матеріалами ДПІ У Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 08-12-2014 11:47