Очільник району поспілкувався з волонтерами

05 грудня т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь зустрівся з волонтерами Рахівщини. До зустрічі також долучилися в.п. голови районної ради Михайло Фірка, заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок та начальник Управління Держземагенства у Рахівському районі Юрій Дзядів.

Очільник району привітав волонтерів зі святом та подякував від імені кожного мешканця Рахівщина, за щоденну допомогу тим, хто бореться за мир в країні.

Користуючись нагодою волонтери обговорили механізм спільних дій для покращення волонтерської роботи. Зокрема, вирішили зберігати всю зібрану допомогу, а саме: одяг, продукти харчування, засоби обігріву та інше в одному складському приміщенні. Таке приміщення на безоплатній основі виділила райдержадміністрація. Тож волонтери можуть збирати все необхідне в одному місці та відразу аналізувати потребу. Обміркували також можливість доставки необхідної допомоги військовослужбовцям на схід країни.

З пропозицією в сприянні керівниками органів місцевого самоврядування волонтерським ініціативам, звернулася волонтер, Орися Кравчук.

За підсумками проведеного заходу вирішили проводити такі зустрічі частіше.

Остання зміна сторінки: 06-12-2014 15:14