Умови дострокового виходу на пенсію жінкам при досягненні 55 років

3157Управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі повідомляє, що відповідно до Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» до 1 січня 2015 року право дострокового виходу на пенсію за  віком  мають  жінки,  яким виповнилося 55 років,  за наявності страхового стажу не менше  30  років  та  за  умови  звільнення  з роботи. У цьому випадку розмір їх пенсії, обчислений відповідно до статті 27 та з урахуванням статті 28 цього Закону,  зменшується на 0,5  відсотка  за  кожний  повний  чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.

Зменшення розміру пенсії  за  віком  застосовується  протягом усього періоду отримання пенсії незалежно від її виду.

У разі  коли  жінка,  якій  достроково призначено пенсію,  до досягнення  віку,   передбаченого   статтею   26   цього   Закону, працевлаштувалася,   виплата  дострокової  пенсії  на  час  роботи припиняється. У цьому випадку після досягнення віку, передбаченого статтею 26 цього Закону, відсоток, на який зменшено розмір пенсії, переглядається з урахуванням кількості повних  місяців  страхового стажу,  набутого  за  період  роботи  після дострокового виходу на пенсію.

Відсоток, на який було зменшено  розмір  пенсії,  також  може бути   переглянуто  з  урахуванням  відповідної  кількості  повних місяців  страхового  стажу,  якщо  особа  після  досягнення  віку, передбаченого  статтею  26  цього  Закону,  продовжує  працювати івідмовилася від отримання пенсії.

Жінки, яким виповнилося 55 років і виявили бажання призначити пенсію на дострокових умовах повинні терміново до 31 грудня 2014 року звернутися в управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 34 кабінет № 4. Телефон для довідок 2-32-32.

ПФУ в Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 08-12-2014 15:27