Відзначили День волонтера, День збройних сил України та День місцевого самоврядування

В райдержадміністрації 5 грудня відзначили День волонтера, День збройних сил України та День місцевого самоврядування.

З такої нагоди у приміщенні адмінбудинку відбулися урочистості. З нагоди Дня волонтера та Дня збройних сил України до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Віктор Турок.

- Думаю, одного дня, щоб вшанувати самовідданість та безкорисливість військовослужбовців та волонтерів буде замало. Нехай щира любов до України, народна повага надихають Вас на нові звершення у благородній справі служіння рідній Україні. Від імені жителів району приношу вам щирі слова подяки, - звернувся до присутніх Віктор Турок.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху у Рахівському районі та з нагоди Дня волонтера спільними грамотами районних держадміністрації та ради нагородили Сніжану Тулик, Орисю Кравчук та Сніжану Бернар. А також з нагоди 23-ї річниці Дня Збройних Сил України за сумлінне виконання службових обов’язків, старанність, високий професійний рівень, високі особисті показники нагородили Сергія Марфіча, Ольгу Штефуру та Інну Панчик.

Теплі слова подяки звучали і на адресу працівників органів місцевого самоврядування, які 7-го грудня святкуватимуть день місцевого самоврядування. В.п. голови районної ради Михайло Фірка та міський голова Ярослав Думин привітали своїх колег з цим святом.

Гарний настрій учасникам заходу створили юні артисти району, які підготували святковий концерт.

Остання зміна сторінки: 06-12-2014 11:59