Шановні працівники суду!

4b513046f21f38b80198e92f94552b18З нагоди професійного свята — Дня працівників суду прийміть найщиріші привітання і побажання добра, міцного здоров’я, злагоди і мирного неба над головами!Перетворення України в дійсно правову державу, в якій гарантується ефективне судочинство, справедливий розгляд справ незалежним, компетентним і неупередженим судом, можливе за умови впровадження європейських стандартів незалежності судів.

Від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Тож нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у Вашій щоденній роботі.

Нових Вам професійних звершень на ниві благородного служіння Закону, утвердження незалежності та демократизму на теренах Української держави.

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації       Віктор Медвідь

в.п. голови Рахівської районної ради                                    Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 15-12-2014 10:41