До уваги осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

f4de0d5f8aea2dc797196b768f767c58Управління Пенсійного фонду України в Рахівському районі повідомляє, що Кабінетом Міністрів України 7 листопада 2014 року прийнято Постанову № 595 «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей», якою затверджено Тимчасовий порядок фінансування. Тимчасовим порядком передбачено, що особам, які переміщені на контрольовану територію та взяті на облік відповідно до порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509, пенсії та інші соціальні виплати з бюджетів усіх рівнів та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування виплачується за заявами таких осіб до органів (установ), які здійснюють соціальні виплати.

Зазначені особи відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» у січні 2015 року не отримають пенсію без оформлення довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції та відповідно якщо їх не буде внесено до Єдиної інформаційної бази даних про взяття на облік осіб, які переміщаються.

ПФУ в Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 17-12-2014 12:11