Богданська амбулаторія отримала кардіограф, а мешканки села – почесне звання ,,Мати-героїня”

Вчора, 16 грудня т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь відвідав з робочою поїздкою село Богдан.

Найперше він вручив нагрудні значки та посвідчення ,,Матері-героїні” жінкам, які виховали п’ять і більше дітей. За материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України від 11 листопада 2014 року № 865 ,,Про присвоєння почесного звання Мати-героїня” державними відзнаками нагородили Гафію Грицюк, Ганну Зварич та Ганну Романюк.

IMG_4539- На Вашу долю випала надзвичайно відповідальна місія – народити, виховати та  надати освіту своїм дітям. Це недоспані ночі, коли діти малі, недоспані ночі, коли вони вчаться, а потім, коли виростають, з’являються зовсім інші клопоти. Однак, це справді найкраща місія, яка може бути у цьому житті, – сказав у вітальному слові т.в.о. голови  райдержадміністрації.

Окрім того, після вручення почесних державних нагород Віктор Васильович поспілкувався із матерями, та зазначив, що двері його кабінету завжди відкриті для них.

У ході робочої поїздки, з метою вивчення та вирішення проблем територіальної громади, керівник району оглянув об’єкти соціальної сфери села та поспілкувався з жителями населеного пункту.

IMG_4549Відвідавши амбулаторію очільник району вручив в.о. завідувачу амбулаторії с. Богдан Рахівського ЦТМСД Ірині Ференц новий кардіограф.

- Сподіваюся, що отримання нового та якісного кардіографа виведе на новий рівень надання медичної допомоги та профілактику захворювань серця, - зазначив Віктор Медвідь.

Перевірили стан надання медичної допомоги, а також проведення ремонту приміщення медичного закладу для забезпечення жителів села якісними медичними послугами. Серед болючих проблем закладу – відсутність водовідведення.

Як зазначила в.о. завідувача амбулаторії Ірина Ференц, медичні послуги в закладі отримують близько 4 тис. населення.

Очільник району також оцінив роботу дошкільного навчального закладу села Богдан. Значні зауваження виникли щодо благоустрою, стану приміщень, несправності водопостачання.

Всі проблемні питання села знаходяться на особистому контролі очільника району.

Остання зміна сторінки: 17-12-2014 14:38