Вже втретє провели конкурс малюнка ,,Святий Миколай – моїми очима”

За ініціативи Свято-Пантелеймонівської парафії УПЦ, в місті Рахів вже втретє провели конкурс малюнка ,,Святий Миколай – моїми очима”.
Захід проводиться з метою розвитку дитячої творчості та вивчення життя та чудотворних діянь Святого Миколая.
Члени журі, а саме: вчителі образотворчого мистецтва Михайло Ворохта, Наталія Білінчак, Михайло Козурак, очільники району та міста Віктор Медвідь і Ярослав Думин, прот. Михаїл Шутко визначили серед 437 робіт – найкращі.
Отже, виділили 179 робіт І категорії, 134 – ІІ, 96 – ІІІ та 28 – IV.
19 грудня, в свято Миколая, на відкритті міської ялинки, 25 переможців конкурсу будуть нагороджені подарунками.
- Здавна Святий Миколай вважався захисником всіх дітей. Вони, як ніхто інший відчувають магію цього свята, і кожен з них по своєму уявляє собі Миколая, в чому ми сьогодні мали можливість пересвідчитись, - зазначив Віктор Медвідь.

Остання зміна сторінки: 17-12-2014 14:45