ДЕНЬ ДУНАЮ – 2015 ПРОВЕДУТЬ 27 ЧЕРВНЯ У М. РАХІВ

день-дунаю-326x235День Дунаю є спільним пан-європейським заходом, який відзначається щорічно в кінці червня в 14 країнах басейну річки під егідою Міжнародної комісії з захисту р. Дунай. День Дунаю в Україні традиційно святкують в басейні річки Тиси, однієї з найбільших приток Дунаю. Програма цьогорічного свята включатиме в себе наступні заходи:

• Підбиття підсумків конкурсу “Пластикові скарби» та урочиста передача контейнерів для збору втор сировини

9:00 – смт. Ясіня

Напередодні Дня Дунаю оголошено змагання серед п’яти шкіл смт. Ясіня Рахівського району, хто більше назбирає пластикових пляшок. За результатами зважування визначається команда-переможець конкурсу. Учасники отримають сертифікати та подарунки від організаторів та партнерів заходу.

В рамках свята, з метою зменшення засмічення Тиси побутовими відходами компанія Кока-Кока Беверіджиз Україна передасть у смт. Ясіня Рахівського району 8 контейнерів (1100 л.) для роздільного збору твердих побутових відходів.

• Дитячий фестиваль «Тиса – молодша сестра Дунаю»

13:00  – м. Рахів, площа перед будинком культури

Показ дитячої еко-моди

Конкурс еко-моди – це показ костюмів, вироблених як з природніх матеріалів, так і з відходів. Переможці (перше, друге та третє місця) будуть нагороджені цінними подарунками, всі інші отримають заохочувальні призи. Переможець конкурсу отримає можливість представити Україну на у конкурсі країн Дунайського басейну.

Майстер-клас з плетіння маскувальної сітки «Подаруй воїну захист!»

Запрошуємо всіх учасників свята приєднатися до спільного виготовлення маскувальної сітки для закарпатських воїнів АТО, даруючи нове життя старим речам і маскування захисникам України.

Майстер-клас дитячого гриму «Природній світ: перевтілення!»

Для наймолодших буде можливість на святі перетворитися у представника тваринного чи рослинного світу Карпат.

Заходи організовані Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги за підтримки компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна, Управління культури і Департаменту освіти та науки Закарпатської обласної державної адміністрації, Рахівської районної державної адміністрації та Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

Ми будемо раді бачити Вас на святі!

Остання зміна сторінки: 25-06-2015 18:48