Шановні жителі Рахівщини!

foto_028 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати незалежну, соціальну, правову державу.

І сьогодні завдання держави полягає в тому, щоб якнайповніше використати  потенціал основного нормативно-правого акта держави для утвердження реальної демократії, забезпечення прав, свобод людини і громадянина, для піднесення умов життя народу на гідний рівень.

Вітаємо всіх мешканців Рахівщини з Днем Конституції. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до порозуміння та єдності. Бажаємо всім нам миру та єдності в нашій державі, а кожному зокрема - міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього.

Здоров’я Вам, сил і добра.

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації        Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                                 Михайло Фірка

Остання зміна сторінки: 26-06-2015 11:27