У Рахові відзначили День Конституції України та 70-ту річницю входження Закарпаття до складу України

26 червня, у великій залі райдержадміністрації і райради пройшли урочистості з нагоди відзначення 19-ї річниці Конституції України та 70-ї річниці входження Закарпаття до складу України.

Трудові колективи підприємств, установ, організацій, а також громадськість привітали т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь, голова районної ради Михайло Фірка та міський голова Ярослав Думин.

- Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас повинен розуміти, що є творцем її історії, а Конституція є гарантом нашої незалежності, прав і свобод. Тож напередодні свята, бажаю всім міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, мудрості й наполегливості, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, та всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави, - з такими словами привітання до присутніх звернувся голова райради Михайло Фірка.

В рамках проведення заходу відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь нагородив Почесними грамотами райдержадміністрації та ради, кращих представників району з різних сфер діяльності. Були відзначені громадські активісти, працівники культури, освіти та інші.

Своє мистецтво всім присутнім подарували хореографічний колектив ,,Едельвейс”, а також заслужений артист України Олександр Садварій.

Остання зміна сторінки: 27-06-2015 13:20