Цієї неділі у місті Рахів урочисто відкрили дитячий майданчик

Цієї неділі у місті Рахів урочисто відкрили дитячий майданчик. З нагоди відкриття, для дітей організували веселі забави. Вихованці районного Будинку дитячої та юнацької творчості – шоу-балет ,,Грація”, солістки – Вероніка Турок, Олександра Небела, Ольга Ворохта, танцювальний колектив ,,Віва”, дитячий дошкільний навчальний заклад № 2 та місцеві аніматори подарували присутнім багато чудових виступів.

З вітальними словами та словами вдячності на адресу меценатів, котрі побудували дитячий майданчик, звернулися представники місцевої і районної влади –  міський голова Ярослав Думин  і т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь.

Останній зазначив, що ця справа - не остання. В майбутньому, спільно із районною і міською радами планується будівництво спортивного майданчика та міського басейну.

Нові ігрові споруди, всім прийшлися до душі. Для найменших дітлахів спорудили гойдалки, для старших – великий комплекс з гірками та перелазами. Відтепер дітвора Рахова, зможе весело та з користю провести своє дозвілля. Родзинкою майданчика став Слоник-фонтанчик.

Після урочистого відкриття дитячого комплексу дітлашня заполонила гірки і гойдалки, спілкуючись із своїми улюбленими героями Капітаном Джеком Горобцем та Білосніжкою і ласували безкоштовним морозивом.

Будівництво дитячого майданчика стало можливим завдяки меценатам – ТзОВ ,,Біо ТЕС”, народному депутату України Василю Петьовці та місцевим підприємцям.

Слід сказати, що відкриття майданчика було не тільки урочистим, а й дійсно святковим, організатори влаштували для дітей цікаві конкурси та подарунки.

Остання зміна сторінки: 29-06-2015 18:42