На Рахівщині вже традиційно відзначили День Дунаю

Цієї суботи в Рахові, у верхів’ї басейну Тиси, притоки Дунаю вже традиційно відзначили День Дунаю.

Захід розпочався з надзвичайно корисної справи – компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна урочисто передала в селищі Ясіня вісім контейнерів ємкістю 1100 л для роздільного збору відходів.Метою акції є зменшення засмічення річки Тиси побутовими відходами. Ясіня стали четвертим населеним пунктом в Закарпатті, де за підтримки компанії удосконалюється система управління відходами (раніше контейнери отримали с. Великий Бичків, с. Квасово та с. Баранинці).

Також були підведені підсумки змагання «Пластикові скарби», яке проводилось  між п’ятьма школами смт Ясіня. Переможцем стала Ясінянська школа № 1, яка за 4 дні назбирала 343 кг вторинної сировини. Загалом п’ять шкіл разом зібрали майже 1 тонну відходів (926 кг).

Під час святкування відбувся показ еко-моди, під час якого діти продемонстрували костюми, виготовлені як з природніх матеріалів, так і з відходів. Це змагання є спільним для всіх країн басейну Дунаю і переможець показу – Марія Лакатош з Рахівського будинку дитячої та юнацької творчості тепер представлятиме Україну на міжнародному змаганні.

На святі також відбувся майстер-клас з плетіння маскувальної сітки «Подаруй воїну захист». Спільними зусиллями десятків людей була сплетена сітка площею 22м2, яка буде найближчим часом передана 128-ій окремій гірсько-піхотній бригаді.

Загалом в Дні Дунаю взяли участь понад 200 осіб. Заходи були організовані Закарпатською обласною організацією Всеукраїнської екологічної ліги за підтримки компанії Кока-Кола Беверіджиз Україна, Департаменту освіти та науки Закарпатскої ОДА, Рахівської РДА та Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса.

Остання зміна сторінки: 30-06-2015 18:18