Протягом першого півріччя 2015 року працівниками ДПІ було надано 4409 адміністративних послуг

FetchImageПротягом першого півріччя 2015 року працівниками ДПІ  було надано 4409 адміністративних  послуг. Протягом червня місяця  ця цифра становила 977.

Найбільш актуальною залишається послуга  з видачі реєстраційного номера облікової картки платника податків та внесення  таких даних до паспорта громадянина України  з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.

Так, протягом січня-червня  2015 року було видано 2402  реєстраційних номерів. Також надані послуги по реєстрації платника єдиного податку в кількості 144; реєстрація розрахункових книжок -860; реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 98 ; реєстрація реєстратора розрахункових операцій – 26; видача довідки щодо поданння декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) – 135; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 109; надання витягу з реєстру платників єдиного податку  - 106; видача довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів – 106 ; видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 190; видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 124.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 03-07-2015 09:29