Діяльність колективних засобів розміщування у 2014 році

portf_366_6324176До колективних засобів розміщування відносяться готелі та аналогічні засоби розміщування (мотелі, хостели, кемпінги, агро готелі, гуртожитки для приїжджих, туристські бази, гірські притулки, студентські літні табори, інші місця для тимчасового розміщування), а також спеціалізовані засоби розміщування (санаторії, дитячі санаторії, пансіонати з лікуванням, дитячі заклади оздоровлення цілорічної дії, дитячі центри, санаторії-профілакторії, бальнеологічні та грязелікарні, будинки та пансіонати відпочинку, бази та інші заклади відпочинку, заклади 1-2 денного перебування).

Протягом 2014 року на території району діяло 49 засобів колективного розміщування, що на 2 одиниці більше ніж у 2013 році, з них – 7 засобів є юридичними та 42 – фізичними особами. Загальна кількість місць у цих закладах становила 2183 ліжка, питома вага ліжок у спеціалізованих засобах розміщування  становить 11,4 %. Впродовж року послугами проживання у готелях та аналогічних засобах розміщування скористалися 13,3 тис. осіб, що менше ніж торік на 14,7%, з них майже дві третини  були розміщені у засобах юридичних осіб. Кожен восьмий з розміщених була дитина від 0 до 17 років. Навантаження на одне ліжко-місце по засобах юридичних осіб становило 11,5 особи, а по засобах фізичних осіб – 3,7, це пов’язано з тим, що фізичні особи працювали в основному у зимовий період.

Відділ статистики у Рахівському районі

Остання зміна сторінки: 06-07-2015 19:50