Прийміть щирі привітання з професійним святом - Днем працівника природно-заповідної справи!

buket-iz-51-jltoi-beloi-rozi-400x400Це свято, встановлене Президентом України, покликане ще раз привернути увагу суспільства до охорони навколишнього природного середовища та відзначити заслуги і величезний внесок людей, які стоять на службі природно-заповідної справи.

З нагоди Дня працівника природно-заповідної справи, щиро вітаємо працівників Карпатського біосферного заповідника, колективи установ, робота яких пов’язана із охороною навколишнього середовища, ветеранів природно-заповідної справи, активістів громадських організацій Рахівського району, котрі стоять на варті охорони природи та всіх небайдужих громадян, які віддають свої знання та працю кропіткій справі збереження та відтворення унікальних куточків Рахівщини.

Бажаємо Вам і Вашим родинам миру, добра, благополуччя, здоров’я і душевної гармонії. Нехай доля допомагає Вам у благородній і подвижницькій справі збереження природи і піднесення Української держави!

Зі святом Вас!

З повагою,

т.в.о. голови Рахівської районної державної адміністрації        Віктор Медвідь

голова Рахівської районної ради                                                 Михайло Фірка