Довгоочікуване та оновлене футбольне поле відкрили у селі Луг

Т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Медвідь і голова районної ради Михайло Фірка відвідали оновлене футбольне поле, яке нещодавно відкрили у Лузі.

Сільський стадіон майже рік був на реконструкції, і зважаючи на його попередній стан, впорядкування та закупівля всього необхідного футбольного спорядження обійшлася місцевим підприємцям, які вирішили допомогти селу майже в 10 тисяч доларів.

Але і цього виявилося недостатньо, оскільки бракує приміщення для зберігання спортінвентаря, роздягалки для спортсменів та матеріалів для огородження футбольного поля.

Саме тому, місцеві меценати вирішили звернутися до керівництва району – Віктора Медвідя і Михайла Фірки з прохання виділити кошти на проведення необхідних робіт.

Належне спортивне виховання дітей – запорука їх здоров’я, всебічного та гармонійного розвитку, тому така ініціатива не може залишитися без уваги, - зазначив т.в.о. голови РДА Віктор Медвідь. - Слід дослухатися до пропозицій представників спортивної громадськості та брати до уваги необхідність забезпечення розвитку спорту в районі. Тому, я думаю, що ми докладемо всіх зусиль щоб спортивне поле було впорядковане.

Остання зміна сторінки: 07-07-2015 10:19