Інформаційний бюлетень відділу національностей та релігій ОДА чекає на користувачів

0258Вийшов друком черговий номер Інформаційного бюлетеня відділу національностей та релігій облдержадміністрації, Центру культур національних меншин Закарпаття.
У бюлетені опубліковано інформаційно-аналітичні матеріали про реалізацію у Закарпатській області положень Європейської хартії регіональних мов або мов меншин. Стан виконання Хартії проаналізовано з метою підготовки Третього періодичного звіту про виконання Україною зазначеного документа.
Відповідно до Закону України „Про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин” в області окрім державної української використовуються угорська, румунська, російська, словацька, німецька, польська мови та мова єврейської національності. Оскільки Хартія передбачає гнучкий механізм її імплементації, тому з урахуванням мовно-культурних особливостей міжнародні зобов’язання України у цій сфері можуть бути розширені також щодо інших мов.
Крім того, у бюлетені подано перелік заходів, що проводились за участі відділу національностей та релігій облдержадміністрації, Центру культур національних меншин Закарпаття та національно-культурних товариств області у першому півріччі цього року.
Матеріали бюлетеня підготовлено для практичного використання громадськими організаціями національних спільнот та іншими зацікавленими сторонами.

Відділ національностей
та релігій облдержадміністрації