До відома юридичних осіб, що займаються вівчарством!

1324487964_ovca2На виконання Рішення Закарпатської обласної ради від 03.02.2014 року № 895 «Про внесення змін у Програму розвитку та підтримки тваринництва, птахівництва і бджільництва в області на 2010-2015 роки» та з метою підтримки розвитку молокопереробки, облдержадміністрацією від 01 липня 2015 року затверджено ПОРЯДОК використання коштів обласного бюджету виділених згідно „Програми розвитку та підтримки тваринництва, птахівництва і бджільництва в області на 2010-2015 роки” у 2015 році для здійснення юридичним особам, що займаються вівчарством та  звітуються до органів державної статистики, щорічних доплат на здешевлення вартості утримання поголів’я вівцематок і ярок старше року, наявних на початок поточного року, при умові утримання не менше 100 голів таких маток і ярок та одержання приплоду у поточному році.

Виплата доплат здійснюється  юридичним особам на здешевлення вартості утримання поголів’я  вівцематок і ярок старше  року, наявних на початок поточного року, при умові утримання не менше 100 голів таких маток і ярок та одержання приплоду у поточному році з розрахунку до 100,00 грн. за одну голову.

Для отримання вищезгаданих доплат юридичні особи до 07 серпня поточного року повинні подати відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації (м. Рахів, вул. Миру, 1, РДА, 2 поверх, кабінет № 20, ) наступні документи:

• копію довідки про включення до Єдиного реєстру підприємств та організацій України;
  • копії звітів про стан тваринництва (форма № 24 сг) за станом на 1 січня 2015 року та 1 липня 2015 року для юридичних осіб, що входять до „основного кола” підприємств звітуючих до органів державної статистики;
  • копії звітів про стан тваринництва (форма № 24 сг) за станом на 1 січня  2015  року  та  копії актів на оприбуткування приплоду  тварин (форма N ПБАСГ-3)  на   1 липня 2015 року для юридичних осіб, що входять до „неосновного кола” підприємств звітуючих до органів державної статистики;
  • витяг з реєстру тварин, виданий організацією, яка його веде, що підтверджує ідентифікацію та реєстрацію в установленому порядку наявного поголів’я вівцематок і ярок старше одного року на які передбачено доплати;
  • адресу та   повні   банківські   реквізити    юридичної особи.

Остання зміна сторінки: 10-07-2015 12:56